| Ürün Kodu | DRPB3020A |
|---|---|
| Barkod No | 5056304398577 |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | 18W PD USB-C portundan güç alır |
| Pildeki Hücre Sayısı | 1 hücre |
| Gerilim | 5V / 3A |
| Kapasite / Çıkış Gücü | 5.000 mAh / USB-C: 12W – WRL: 7.5W max |
| Watt Saat | 18 saat |
| Ağırlık | 140 gr |
| Boyutlar | 106 mm x 66 mm x 15 mm |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 5.000mAh 12W PD Magsafe Powerbank
- Hafif, kompakt Duracell Manyetik Powerbankla hareket halindeyken gücünüzü artırın.
- 1000 mAh pil kapasitesiyle Duracell Manyetik PowerbankTelefonunuzu kablosuz şarj edebilir.
- Destek standı, içerik izlemenize ve şarj ederken telefonunuzu dik kullanmanıza olanak tanır.
- İki cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz ; 1 x USB-C ve 1 x Kablosuz.
Availability:
In stock



