| Ürün Kodu | DRPB3010A |
|---|---|
| Barkod No | 5056304398560 |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | 18W PD 3.0 USB-C portundan güç alır |
| Pildeki Hücre Sayısı | 2 Hücre |
| Gerilim | 5V / 3A |
| Kapasite / Çıkış Gücü | 10.000 mAh / USB-C: 18W – USB-A: 18W |
| Watt Saat | 37 saat |
| Ağırlık | 240 gr |
| Boyutlar | 144 mm x 74 mm x 16 mm |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 10.000mAh PD3 18W Powerbank
- Hafif, kompakt Duracell Charge 10 powerbankla hareket halindeyken gücünüzü artırın.
- 1000 mAh pil kapasitesiyle, bir telefonu 3 defaya kadar tamamen şarj edebilir.
- 4 LED gösterge, powerbankın şarj aldığını, dolduğunu, kalan enerji seviyesini bilmenizi sağlar.
- 1 x USB-A ve 1 x USB-C olmak üzere iki çıkış noktasıyla aynı anda iki cihazı şarj edebilirsiniz.
- (1 x USB-C – PD3.0 18W maksimum giriş ve çıkış 1 x USB-A – 18W maksimum çıkış )
Availability:
In stock







