| Ürün Kodu | DRACUSB16-EU, DRACUSB16W-EU |
|---|---|
| Barkod No | 5056304311460, 5056304311477 |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | Avrupa, 230V AC ve Avrupa fişi |
| Maks. Güç | 24W / USB-A1: 12W – USB-A2: 12W Fast ( 5V / 2.4A) |
| Ağırlık | 98 gram |
| Boyutlar | 60 mm x 60 mm x 63 mm |
| Şekil | Kare |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 24W 2XUSB Telefon/Tablet Seyahat Şarj Adaptörü
- Duracell Çift 24W USB-A Şarj Cihazıyla şarj etmeye daha az zaman ayırın.
- Standart fişe göre 2 kata kadar daha hızlı şarj sağlayan Duracell Çift 24W USB-A Şarj Cihazı, süper hızlı, güvenli ve verimli şarj sağlar.
- Çift şarj cihazı bağlantı noktalarıyla aynı anda iki USB-A cihazını şarj edin.
- İnce ergonomik tasarım duvara sıfır oturarak engelleri azaltır ve yerden tasarruf sağlar; yumuşak dokulu malzemesi şarj cihazınızı takarken ve çıkarırken güvenli bir tutuş sağlar.
Availability:
In stock











