| Ürün Kodu | DRACUSB14-EU |
|---|---|
| Barkod No | 5056304310197 |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | Avrupa, 230V AC ve Avrupa fişi |
| Maks. Güç | 17W / USB-A1: 12W – USB-A2: 5W ( 5V / 2.4A) |
| Ağırlık | 78 gr |
| Boyutlar | 60 mm x 60 mm x 63 mm |
| Şarj Cihazı Güç Kaynağı | Ev tipi AC prizi |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 17W 2XUSB Telefon/Tablet seyahat Şarj Adaptörü
- Duracell Çift 17W USB-A Şarj Cihazıyla şarj etmeye daha az zaman ayırın.
- Standart fişe göre 4 kata kadar daha hızlı şarj sağlayan Duracell 17W USB-A Şarj Cihazı, süper hızlı, güvenli ve verimli şarj sağlar.
- Çift şarj cihazı bağlantı noktalarıyla aynı anda iki USB-A cihazını şarj edin.
- İnce ergonomik tasarım duvara sıfır oturarak engelleri azaltır ve yerden tasarruf sağlar; yumuşak dokulu malzemesi şarj cihazınızı takarken ve çıkarırken güvenli bir tutuş sağlar.
Availability:
In stock




