| Ürün Kodu | DRACUSB12-EU, DRACUSB12W-EU |
|---|---|
| Barkod No | 5056304310173, 5056304311422 |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | Avrupa , 230V AC ve Avrupa fişi |
| Maks. Güç | 12W USB-A (5V / 3A) |
| Ağırlık | 73 gr |
| Boyutlar | 60 mm x 60 mm x 63 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 12W 1XUSB Telefon/Tablet seyahat Şarj Adaptörü
- Duracell 12W USB-A Şarj Cihazıyla şarj etmeye daha az zaman ayırın.
- Standart fişe göre 2 kata kadar daha hızlı şarj sağlayan Duracell 12W USB-A Şarj Cihazı, süper hızlı, güvenli ve verimli şarj sağlar.
- İnce ergonomik tasarım duvara sıfır oturarak engelleri azaltır ve yerden tasarruf sağlar; yumuşak dokulu malzemesi şarj cihazınızı takarken ve çıkarırken güvenli bir tutuş sağlar.
Availability:
In stock







