| Ürün Kodu | USB5022A, USB5022W |
|---|---|
| Barkod No | 5055190170038, 5055190170021 |
| Garanti | 3 yıl |
| Lisans Türü | Apple MFI Sertifikalı |
| Maks. Güç / Veri Akt. Hızı | 3A/5v // 480Mbps |
| Kablo türü | USB-A to Lightning, Standart |
| Yaklaşık Uzunluk | 2 m |
| Ağırlık | 40 gr |
| Boyutlar | 2000 mm x 4 mm x 4 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 2m USB-A’dan Lightning’e MFI Şarj Kablosu
- Duracell 3A/5v USB-A – Lightning kablo, standart bir kabloya göre daha hızlı şarj eder.
- iPhone veya iPad’inizi bir USB-A güç adaptörüne bağlar.
- Yüksek hızlı 480Mbps veri hızıyla müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock









