| Ürün Kodu | USB7031A |
|---|---|
| Barkod No | 5056304310456 |
| Garanti | 3 yıl |
| Maks. Güç / Veri Akt. Hızı | 3A/21,5v // 5 Gbps |
| Kablo türü | USB-A to USB-C, Örgülü |
| Yaklaşık Uzunluk | 1 m |
| Ağırlık | 67 gr |
| Boyutlar | 1000 mm x 5 mm x 5 mm |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 1m USB-A’dan USB-C’ye Süper Hızlı Şarj Kablosu
• Duracell 3A/21,5v USB-A – USB-C kablo, standart kabloya göre 4 kat daha hızlı şarj eder.
• Çift örgülü naylon dış kısım, Dupont™ Kevlar® fiber ve bakır çekirdek ile üretilen Duracell’in güçlendirilmiş kablosu hem dayanıklılık hem de esneklik sağlar.
• Aşınmaya dayanıklı konektörler, yırtılma veya yıpranmadan her türlü bükülmeye ve dolaşmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
• Süper Hızlı 5 Gbps USB 3.2 Gen1 veri aktarımı; müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock




