| Ürün Kodu | USB5023A, USB5023W |
|---|---|
| Barkod No | 5055190170052, 5055190170694 |
| Garanti | 3 yıl |
| Veri Akt. Hızı | 480Mbps |
| Kablo türü | USB-A to Micro, Standart |
| Yaklaşık Uzunluk | 2 m |
| Ağırlık | 44 gr |
| Boyutlar | 2000 mm x 4 mm x 4 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 2m USB-A’dan Micro’ya Şarj Kablosu
• Çift örgülü naylon dış kısım, Dupont™ Kevlar® fiber ve bakır çekirdek ile üretilen Duracell’in güçlendirilmiş kablosu hem dayanıklılık hem de esneklik sağlar.
• Aşınmaya dayanıklı konektörler, yırtılma veya yıpranmadan her türlü bükülmeye ve dolaşmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
• Süper Hızlı 480Mbps USB 3.2 Gen1 veri aktarımı; müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock








