| Ürün Kodu | USB8012A |
|---|---|
| Barkod No | 5056304399994 |
| Garanti | 3 yıl |
| Lisans Türü | Apple MFI Sertifikalı |
| Maks. Güç / Veri Akt. Hızı | 3A/5v, 480Mbps |
| Kablo türü | USB-A to Lightning, Örgülü |
| Yaklaşık Uzunluk | 0,3 m |
| Ağırlık | 19 gr |
| Boyutlar | 300 mm x 5 mm x 5 mm |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 0.3m USB-A’dan Lighting’e MFI Şarj Kablosu
- Duracell 3A/5v USB-A – Lightning kablo, standart bir kabloya göre daha hızlı şarj eder.
- Çift örgülü naylon dış kısım, Dupont™ Kevlar® fiber ve bakır çekirdek ile üretilen Duracell’in güçlendirilmiş kablosu hem dayanıklılık hem de esneklik sağlar.
- Aşınmaya dayanıklı konektörler, yırtılma veya yıpranmadan her türlü bükülmeye ve dolaşmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
- Yüksek hızlı 480Mbps veri hızıyla müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock





