| Ürün Kodu | DRPB3040A |
|---|---|
| Barkod No | 5056304398591 |
| Garanti | 2 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | 20W PD 3.0 USB-C portundan güç alır |
| Pildeki Hücre Sayısı | 2 Hücre |
| Gerilim | 5V / 3A |
| Kapasite / Çıkış Gücü | 10.000 mAh / USB-C: 25W – USB-A: 18W – WRL: 15W max |
| Watt Saat | 37 saat |
| Ağırlık | 246 gr |
| Boyutlar | 150 mm x 74 mm x 16 mm |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 10.000mAh 25W PD3 Wireless Powerbank
- Hafif, kompakt Duracell Kablosuz Powerbankla hareket halindeyken gücünüzü artırın.
- 1000 mAh pil kapasitesiyle Duracell Kablosuz Powerbank
- Telefonunuzu yalnızca 30 dakikada şarj eder.
- İki USB bağlantı noktası ve kablosuz şarjla üç cihaza kadar şarj edin.
- (1 x USB-A, 1 x USB-C ve Kablosuz şarj )
Availability:
In stock



