| Ürün Kodu | USB5012A, USB5012W |
|---|---|
| Barkod No | 5055190136737, 5055190170014 |
| Garanti | 3 yıl |
| Lisans Türü | Apple MFI Sertifikalı |
| Veri Akt. Hızı | 480Mbps |
| Kablo türü | USB-A to Lightning , Standart |
| Yaklaşık Uzunluk | 1 m |
| Ağırlık | 20 gr |
| Boyutlar | 1000 mm x 4 mm x 4 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 1m USB-A’dan Lightning’e MFI Şarj Kablosu
- Cihazınızı standart kabloya göre daha hızlı şarj eder.
- iPhone veya iPad’inizi bir USB-A güç adaptörüne bağlar.
- Duvar prizinden rahatça değiştirmek için cihazınızı bir USB-A güç adaptörüne bağlayın.
- Yüksek hızlı 480Mbps veri hızıyla | müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock








