| Ürün Kodu | USB5013A, USB5013W |
|---|---|
| Barkod No | 5055190136744, 5055190170045 |
| Garanti | 3 yıl |
| Veri Akt. Hızı | 480Mbps |
| Kablo türü | USB-A to Micro, Standart |
| Yaklaşık Uzunluk | 1 m |
| Ağırlık | 20 gr |
| Boyutlar | 1000 mm x 4 mm x 4 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 1m USB-A’dan Micro’ya Şarj Kablosu
- Duvar prizinden rahatça değiştirmek için cihazınızı bir USB-A güç adaptörüne bağlayın.
- Yüksek hızlı 480Mbps veri hızıyla müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
- USB-A’dan Mikro USB’ye kablo kullanan cihazlarla uyumludur.
Availability:
In stock








