| Ürün Kodu | USB5031A, USB5031W |
|---|---|
| Barkod No | 5055190175590, 5055190175606 |
| Garanti | 3 yıl |
| Maks. Güç / Veri Akt. Hızı | 3A/5v // 5 Gbps |
| Kablo türü | USB-A to USB-C, Standart |
| Yaklaşık Uzunluk | 1 m |
| Ağırlık | 36 gr |
| Boyutlar | 1000 mm x 6 mm x 6 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 1m USB-A’dan USB-C’ye Şarj Kablosu
• Duracell 3A/5v USB-A – USB-C kablo, standart bir kabloya göre daha hızlı şarj eder.
• Süper Hızlı 5 Gbps USB 3.2 Gen1 veri aktarımı; müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock









