| Ürün Kodu | USB9012A, USB9012W |
|---|---|
| Barkod No | 5056304399963, 5056304399925 |
| Garanti | 3 yıl |
| Lisans Türü | Apple MFI Sertifikalı |
| Maks. Güç / Veri Akt. Hızı | 3A/21,5V // 480Mbps |
| Kablo türü | USB-C to Lightning , Örgülü |
| Yaklaşık Uzunluk | 1 m |
| Ağırlık | 67 gr |
| Boyutlar | 210 mm x 100 mm x 35 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 1m USB-C’den Lightning’e MFI Şarj Kablosu
- Duracell 3A/21,5v USB-C – Lightning kablo, Cihazınızı standart bir kabloya göre 4 kat daha hızlı şarj eder.
- Çift örgülü naylon dış kısım, Dupont™ Kevlar® fiber ve bakır çekirdek ile üretilen Duracell’in güçlendirilmiş kablosu hem dayanıklılık hem de esneklik sağlar.
- Aşınmaya dayanıklı konektörler, yırtılma veya yıpranmadan her türlü bükülmeye ve dolaşmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
- Yüksek hızlı 480Mbps veri hızıyla müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock





