| Ürün Kodu | USB7030A, USB7030W |
|---|---|
| Barkod No | 5056304310432, 5056304310449 |
| Garanti | 3 yıl |
| Maks. Güç / Veri Akt. Hızı | 3A/21,5v // 5 Gbps |
| Kablo türü | USB-C to USB-C , Örgülü |
| Yaklaşık Uzunluk | 1 m |
| Ağırlık | 67 gr |
| Boyutlar | 1000 mm x 5 mm x 5 mm |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 1m USB-C’den USB-C’ye Süper Hızlı Şarj Kablosu
- Duracell 3A/21,5v USB-C – USB-C kablo, standart bir kabloya göre 4 kat hızlı şarj eder.
- Çift örgülü naylon dış kısım, Dupont™ Kevlar® fiber ve bakır çekirdek ile üretilen Duracell’in güçlendirilmiş kablosu hem dayanıklılık hem de esneklik sağlar.
- Aşınmaya dayanıklı konektörler, yırtılma veya yıpranmadan her türlü bükülmeye ve dolaşmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
- Süper Hızlı 5 Gbps USB 3.2 Gen1 veri aktarımı; müzik, fotoğraf ve verileri bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.
Availability:
In stock





