| Ürün Kodu | DRACUSB18-EU, DRACUSB18W-EU |
|---|---|
| Barkod No | 5056304310210, 5056304310968 |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | Avrupa, 230V AC ve Avrupa fişi |
| Maks. Güç | 20W USB-C PD ( 5V / 3A) |
| Ağırlık | 73 gr |
| Boyutlar | 60 mm x 60 mm x 63 mm |
| Şekil | Kare |
| Şarj Cihazı Güç Kaynağı | Ev tipi AC prizi |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 20W PD 1XUSB-C PD Seyahat Şarj Adaptörü
- Duracell 20W USB-C PD Şarj Cihazıyla şarj etmeye daha az zaman ayırın.
- Standart fişe göre 4 kata kadar daha hızlı şarj sağlayan Duracell 20W USB-C PD Şarj Cihazı, süper hızlı, güvenli ve verimli şarj sağlar.
- USB-C cihazlarının gelişmiş süper hızlı şarjı için PD Hızlı Şarj Teknolojisini destekler.
- İnce ergonomik tasarım duvara sıfır oturarak engelleri azaltır ve yerden tasarruf sağlar; yumuşak dokulu malzemesi şarj cihazınızı takarken ve çıkarırken güvenli bir tutuş sağlar.
Availability:
In stock








