| Ürün Kodu | DR6026A |
|---|---|
| Barkod No | 5056304310692 |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | DC, Alçak gerilim DC girişi |
| Maks. Güç | 27W / USB-C: 27W PD – USB-A: 12W (12V – 5V / 2.4A) |
| Ağırlık | 28 gr |
| Boyutlar | 60 mm x 29 mm x 29 mm |
| Şekil | Silindirik |
| Şarj Cihazı Güç Kaynağı | Araç içi çakmaklık soketi |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 27W PD 3.0A USB-C & USB-A Araç Şarj Adaptörü
- Duracell 27W+12W Usb-C + Usb-A araç şarjı sayesinde varış noktanıza tam güçle ulaşın.
- Kompakt şarj cihazı aracınızın çakmaklığına takılır ve standart 5W şarj cihazından daha hızlı şarj sağlar.
- Çift bağlantı noktaları, iki cihazı aynı anda tek bir araç prizinden şarj etmenize olanak tanır; Duracell’in Usb-C + Usb-A araç içi şarj cihazı, USB-C cihazlarının gelişmiş süper hızlı şarjı için PD şarj özelliğine sahiptir.
Availability:
In stock



