| Ürün Kodu | DR6010A |
|---|---|
| Barkod No | 5056304310685 |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | DC, Alçak gerilim DC girişi |
| Maks. Güç | 30W / USB-A1: 18W QC3 – USB-A2: 12W ( 12V – 5V / 2.4A) |
| Ağırlık | 28 gr |
| Boyutlar | 73 mm x 33 mm x 33 mm |
| Şekil | Silindirik |
| Şarj Cihazı Güç Kaynağı | Araç içi çakmaklık soketi |
| Renk | Siyah |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 30W 2XUSB QC3.0 Araç Şarj Adaptörü
- Duracell 18W+12W çift USBA araç şarj cihazı sayesinde varış noktanıza tam güçle ulaşın.
- Kompakt şarj cihazı aracınızın çakmaklığına takılır ve standart 5W şarj cihazından daha hızlı şarj sağlar.
- Çift bağlantı noktaları, iki cihazı aynı anda tek bir araç prizinden şarj etmenize olanak tanır; bunlardan biri, uyumlu cihazlara optimize edilmiş 3 kat daha hızlı şarj sağlayan Qualcomm Quick Charge 3.0 bağlantı noktasına ve 2,4A bağlantı noktasına sahiptir.
Availability:
In stock




