| Ürün Kodu | DRACUSB20-EU, DRACUSB20W-EU |
|---|---|
| Barkod No | 5056304311507, 5056304311514 |
| Garanti | 3 yıl |
| Giriş voltajı/Güç kaynağı | Avrupa, 230V AC ve Avrupa fişi |
| Maks. Güç | 30W / USB-C: 30W PD – USB-A: 18W Fast ( 5V / 3A) |
| Ağırlık | 98 gram |
| Boyutlar | 144 mm x 74 mm x 16 mm |
| Şekil | Kare |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka adı | Duracell |
Duracell 30W+PPS 18W PD Seyahat Şarj Adaptörü
- Duracell 30W USB-A + USB-C PPS Şarj Cihazıyla şarj etmeye daha az zaman ayırın.
- Standart fişe göre 4 kata kadar daha hızlı şarj sağlayan Duracell 30W USB-A + USB-C PPS Şarj Cihazı, süper hızlı, güvenli ve verimli şarj sağlar.
- USB-C cihazlarının gelişmiş süper hızlı şarjı için PPS Hızlı Şarj Teknolojisini destekler.
- Çift şarj cihazı bağlantı noktalarıyla bir USB-A ve USB-C cihazını aynı anda şarj edin.
- İnce ergonomik tasarım duvara sıfır oturarak engelleri azaltır ve yerden tasarruf sağlar; yumuşak dokulu malzemesi şarj cihazınızı takarken ve çıkarırken güvenli bir tutuş sağlar.
Availability:
In stock












